SUOMISVENSKA

Yhteystiedot

   
Käyntiosoite: Korsholmanpuistikko 44, 2. krs
65100 VAASA
 
Ajanvaraus: 044 979 2439 (ma-to klo 10–15) info@pohjanmaankriisikeskus.fi
 
Johtaja: Anne Salovaara-Kero puh. 044 060 2660 anne.salovaara-kero@pohjanmaankriisikeskus.fi
   
Kriisityöntekijä: Anette Hast puh. 044 975 6419 anette.hast@pohjanmaankriisikeskus.fi
   
Tukihenkilöiden yhteyshenkilö: Anette Hast puh. 044 975 6419 anette.hast@pohjanmaankriisikeskus.fi
   
Tutkija:

 

Johanna Nordmyr johanna.nordmyr@abo.fi
Projektityöntekijät: Mari Wiklund 044-2364 983 (Hankekoordinaattori, Hyvä olla koulussa - Må bra i skolan) mari.wiklund@pohjanmaankriisikeskus.fi

Ilmari Walker (Projektityöntekijä, Paikka auki) ilmari.walker@pohjanmaankriisikeskus.fi

Olga Terentieva (Projektityöntekijä, Paikka auki) olga.terentieva@pohjanmaankriisikeskus.fi

Johanna Nordmyr (Tutkija ja kehittäjä, @geing Online -hanke) johanna.nordmyr@abo.fi
   
   
Käyntikortti:  Tarvittaessa voitte tulostaa käyntikortteja tästä.